شومینه بیژن , ارائه دهنده با کیفیت ترین شومینه های برقی
  • تنوع محصولات , گسترش خدمات

  • ارسال شومینه به تمامی نقاط ایران

خدمات ما

در چه اموری می توانیم به شما کمک کنیم؟

شومینه بیژن می تواند شما را در زمینه طراحی و اجرای انواع شومینه یاری نماید . علاوه برا انتخاب از بین محصولات متنوع ما می توانید طرح های سفارشی خود را با ما در میان بگذارید .

خدمات نصب و راه اندازی : شومینه بیژن دارای شبکه فعال نصب و راه اندازی در سراسر کشور بوده و می تواند خدمات استاندارد نصب و راه اندازی و سرویس دوره ای محصولات را برای شما به انجام برساند .

خدمات پس از فروش : کلیه محصولات شومینه بیژن دارای خدمات پس از فروش بوده و تا 10 سال از پشتیبانی ما بهره مند خواهید بود .

ایمنی شومینه های برقی اچ بی

شیشه سکوریت “شومینه های اچ بی” در طول زمان روشن بودن هیچگاه گرم نخواهد شد پس نگران کودکان در خانه خود نباشید. “شومینه اچ بی” بدون نیاز به دودکش در محیط های بسته نصب خواهد شد و با ایجاد گرمای مطلوب و ملایم بدون استفاده از اکسیژن محیط امنیت خاطر را برای مصرف کنندگان در بر خواهد داشت.

تکنولوژی منحصربفرد شومینه اچ بی

فن آوری پیشرفته “شومینه اچ بی” در مهندسی کارآمد و بهره برداری آسان از شومینه است. ارائه قوی و عملکرد گرمایش مقرون بصرفه با نظارت ترموستات به طور مداوم و کنترل دو سطح گرمایش شومینه. شومینه های ساکت و آرام با موتور دمنده و سیستم سوخت پاک بدون آلودگی محیط