شومینه برقی بیژن

شومینه برقی HB مناسب برای اپارتمان های کوچک

اگر شما نیز مانند بسیاری از ساکنین واحدهای آپارتمانی شهرهای بزرگ، دارای خانه ی کوچکی هستید و دوست دارید با استفاده از طراحی مناسب برای دکوراسیون داخلی خانه کوچک خود فضایی دلنشین تر و شاداب تر طراحی نمایید می توانید با مشاهده عکس های دکوراسیون خانه های کوچک و الهام گرفتن از آن ها دکوراسیون خانه ی دوست داشتنی خود را دوست داشتنی تر و شادتر نمایید. برای شروع کار باید به این مسئله توجه نمایید که شما قصد دارید دقیقا چه امکاناتی در منزلتان داشته باشید و آیا فضای کافی برای این امکانات در اختیار دارید؟ اگر این فضای کافی را در اختیار ندارید باید با بکار بردن ایده های نو این فضا را به وجود آورید و یا در انتخاب لوازم مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزلتان تجدید نظر نمایید. همانطور که گفته شد طراحی دکوراسیون خانه های کوچک بسیار دلنشین و دوست داشتنی است به شرط آنکه بدانید دقیقا از طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود چه انتظاراتی دارید و بر اساس آن گام های خود در طراحی را بردارید.

امروزه شومینه ها علاوه بر اینکه به عنوان یک پدیده حرارتی و گرمایشی در منازل به حساب می آیند، بلکه بعنوان یک عنصر حائز اهمیت در طراحی داخلی و دکوراسیون خانه نیز علاقمندی افراد زیادی را به خود معطوف نموده است. در میان شومینه های مدرن و کلاسیک امروزی، روز به روز به تعداد علاقمندان و دوستداران شومینه های برقی کلاسیک و مدرن اضافه می شود. شومینه های مدرن برقی با یک شیشه صاف و با یک نمای مشکی زیبا و بخاطر راحتی نصب بر روی دیوار می توانند علاوه بر تکمیل دکوراسیون داخلی در فضای منزل شما نیز صرفه جویی نمایند. شومینه برقی به دلیل حجم و وزن کم به راحتی بر روی دیوار خانه تان نصب شده و یک موقعیت زیبا برای اتاقی که هرگز فکر نمی کردید بتوانید شومینه ای در آن قرار دهید ایجاد می کن.

شومینه HB تلاش کرده با تلفیق شومینه کلاسیک سنتی و شومینه دیواری معاصر، شومینه برقی مدرن با افکت های طبیعی رقص شعله آتش را عرضه نماید و مجموعه ای بزرگ متشکل از دهها سبک و سایز متفاوت از شومینه را به شما پیشنهاد نماید.

اساس کار شومینه های برقی ایجاد گرمایش از طریق برق است. یعنی تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی. عبور جریان برق از هیتر شومینه سبب تولید گرما می شود و فن موجود در شومینه برقی این گرمای تولید شده از هیتر شومینه را با فشار زیاد به داخل فضای خانه انتقال می دهد. لیکن بخاطر وجود سیستم دمنده هوا در شومینه برقی رویال هوای گرم دائماً در محیط خانه در حال چرخش بوده و کل محیط خانه بطور یکنواخت گرم می شود، این تکنولوژی بهترین روش تولید و گرمایش برای خانه محسوب می شود.

لازم است بدانیم تمامی تولیدات شومینه برقی HB اعم از شومینه کلاسیک و مدرن بدون آلایندگی و فاقد تأثیرات زیست محیطی می باشد، هیچگونه سوخت فسیلی در آن بکار نرفته و نیز بدلیل استفاده از تکنولوژی RGB LED برای نمایش شعله آتش فاقد تولید گازهای گلخانه ای است. سیستم گرمایشی شومینه برقی کارآمد بوده و جلوه نمایشی شعله آتش آن مستقل از سیستم گرمایشی شومینه عمل می نماید و هزینه بسیار پایین را برای شما بوجود می آورد. شومینه های برقی و شومینه های مدرن دیواری در شرایط استاندارد حرارت و گرمای کافی برای یک اتاق تا ۴۰ مترمربع را در یک ساعت تولید می کنند و همچنین بعنوان یک سیستم گرمایشی مکمل برای محیطی در حدود ۱۰۰مترمربع نیز مناسب می باشند.

لازم است در خرید شومینه آماده دیواری نهایت دقت را مبذول دارید، چرا که محصولات بی کیفیت بعضی از تولیدکنندگان داخلی با نام کشورهای اروپایی و آمریکایی به فروش می رسند، اینگونه شومینه ها بدلیل استفاده از لامپ های معمولی علاوه بر اینکه مخرب محیط زیست بشمار می آیند در حالت نمایشی نیز حداقل ۲۰۰وات را مصرف می نمایند، در حالیکه کلیه شومینه های HB با تکنولوژی RGB LED و فقط ۲۰-۷ وات در ساعت مصرف دارند.

شومینه برقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>